Příměstský tábor 2023, 2024

Cesta kolem světa

Vítáni jsou všichni bojovníci a bojovnice ve věku 5-10 let. Téměř celý den budeme v přírodě pod širým nebem. Pouze nepřízeň počasí nás občas zažene do úkrytu.  Malé bojovníky čeká spousta her a dobrodružství. 

Můžete se těšit na venkovní hry, poznávání okolní přírody, tvoření z přírodnin a spoustu další zábavy. Zázemím pro odpočinek dětí bude zahrada a bouda budka s pergolou lesní MŠ. 

Termín tábora:

 Po-Pá, 15.-19.července 2024

(bližší informace brzy zveřejníme)

Informace pro rok 2023:

Cena:

Tábor stojí 3.100 Kč. Cena zahrnuje program, pedagogický dohled, stravu (oběd, odpolední svačina, pitný režim), materiál, odměny pro děti a autobusovou dopravu do botanické zahrady v Bečově tam i zpět. 

(Doporučení: zkuste se podívat, zda nemáte nárok na příspěvek na tábor ve vaší zdravotní pojišťovně).

Věk:

Tábory jsou vhodné pro děti ve věku 5-10 let. 

Provozní doba:

Pondělí až pátek, v čase od 8-15.30h.

Místo:

Tábory se konají v areálu lesního klubu a jeho okolí. Plánujeme celodenní výlet do Botanické zahrady Bečov. Předávání dětí probíhá na parkovišti u Bistra Na Vyhlídce či přímo v sídle lesního klubu.

Strava:

První společné jídlo je dopolední svačina, kterou si děti nosí z domova. V poledne děti dostanou teplý oběd (polévka a hlavní chod), který odebíráme od chráněných dílen Joker. Končíme odpolední svačinou. Pití si děti nosí ve své flašce z domova. Během dne mají přístup k pitné vodě.

Storno podmínky:

- Při odhlášení tábora do 31.5.2023 Vám bude účtován pouze administrativní poplatek ve výši 500 Kč.

 - Při odhlášení po 1.6.2023 či v případě ukončení v průběhu tábora je storno ve výši 100 %, vždy máte ale možnost za dítě poslat náhradníka.
Přihláška na tábor 2023

(Místo na táboře je rezervované až po uhrazení ceny tábora)

Dokumenty ke stažení:

(Všeobecné táborové podmínky | List účastníka tábora | Zpracování osobních údajů)

Kontaktní osoba: Zdeňka Brožová - info@lmscheb.cz - 775372830

© 2023 Lesní mateřská škola Pod Lipami, z.s. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky